Dosya kurtarma programları

En İyi Ücretsiz Dosya Geri Getirme (Kurtarma) Programları

Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Silinmiş Dosyaları Kurtarma Programları

Yanlışlıkla sildiğimiz veya bilerek silip sonrasında pişman olduğumuz, bizim bilgisayarımızdan başkasının sildiği, virüs bulaşması sonucu zarar gören dosyalarımız mutlaka olmuştur. Bütün bu nedenlerden dolayı sahip olduğumuz veri, döküman, resim/fotoğraf, video, müzik ve benzeri dosyalarımız silinebiliyor. Bilgisayarı olan hemen hemen herkesin başına gelen bu sorununu çözmek için piyasada birçok İngilizce olan ama ücretsiz program veya yazılım mevcut.

Sponsorlu Bağlantılar

En İyi Ücretsiz Silinen Verileri Geri Getirme Programları

Dosya kurtarma programları

EASEUS Deleted File Recovery

Hem bilgisayarınızdan hem harici disklerinizden hemde USB’lerinizden sildiğiniz verilerinizi geri getirebileceğiniz ücretsiz bir program. Dosya kurtarmak istediğiniz sürücüyü seçtikten sonra yapılan tarama sonucu kurtarabileceğiniz dosyalar önünüze sıralanır. Sizde istediğiniz dosyaları kurtarabilirsiniz.

EASEUS Deleted File Recovery-2

hemen-indir1

Smart Data Recovery

Smart Data Recovery programı hem profesyoneller için hemde dosya kurtarma işlerinden acemi olanlar için geliştirilmiş kullanması basit ücretsiz bir programdır. Belge, resim, müzik, video, döküman gibi dosyalarınızı kurtarmanın yanı sıra hafıza kartı ve iPod cihazınızdan da veri kurtarabiliyorsunuz.

Smart Data Recovery-1

hemen-indir1

Pandora Recovery

Pandora Recovery programı, basit ve anlaşılır görünümü sayesinde kolay bir şekilde kullanabileceğiniz ve arama özelliğini kullanarak hızlı bir şekilde verilerinizi kurtarabileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Pandora Recovery-1

hemen-indir1

Wise Data Recovery

Kolay kullanımlı Wise Data Recovery programı ile dosyalarınızı kurtaracağınız sürücünüzü seçin ve tarama işlemini başlatın. Hepsi bu kadar. Ardından geri getirmek istediğiniz dosyaları seçip kurtarın. Üstelik program ücretsizdir.

Wise Data Recovery-3

hemen-indir1

FreeUndelete

FAT ve NTFS dosya formatlarını destekleyen FreeUndelete programı ücretsiz olup bilgisayarınızdan silinen dosyalarınız geri getirebileceğiniz bir program.

FreeUndelete-2

hemen-indir1

File Scavenger

Harddiskinize format atmış olsanız dahi ücretsiz File Scavenger programı ile her türlü dosyalarınızı geri getirebilirsiniz. Bu program dosyaları sildikten hemen sonra kullanabileceğiniz bir program.

File Scavenger

hemen-indir1

DiskDigger

DiskDigger programı bilgisayarınızın harddiskinden sildiğiniz ve geri getirmek istediğiniz dosyaları kurtarabileceğiniz ücretsiz bir programdır. Harddiskin dışında YSB ve hafıza kartlarından da verilerinizi kurtarabilirsiniz.

DiskDigger-3

hemen-indir1

WinHex

WinHex programı ücretsiz olup silinen dosyalarınızı geri getirmek için kullanacağınız bir program. Verilerinizi kurtarabileceğiniz diskler HDD, floppy disk, CD, DVD gibi.

WinHex-3

hemen-indir1

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

En İyi Ücretsiz Dosya Geri Getirme (Kurtarma) Programları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.