En iyi engelli sitelere girme programları

En İyi Yasaklı Sitelere Giriş Programları

Sponsorlu Bağlantılar

Yasaklı Sitelere Giriş Programları

Türkiye’de yakın zamanda çıkan internet yasası ile başlayan erişim engellemeleri Twitter ile başladı ve Youtube ile devam etti. Şimdi ise gözler Facebook’da. Bu şekilde insanların internet özgürlüklerinin ellerinden alındığı herkes tarafından ortak fikir. Fakat bu gibi durumlar tabi ki çözüm değil. Çünkü bu gibi durumlarda birçok servis sağlayıcı tarafından bu yasaklar aşılabiliyor. Yani yasaklı sitelere girebileceğiniz birçok program, uygulama ve eklenti mevcut. Bizlerde en çok kullanılan yasaklı sitelere giriş programlarını biraraya getirdik. Sizlere aşağıda sıraladığımız programlar, uygulamalar yada eklentilerin birçoğunun görevi aynı olmasına rağmen küçük detaylarda farklılıklar göstermekteler. Dolayısıyla tercih sizin.

Sponsorlu Bağlantılar

En İyi Engelli Sitelere Giriş Programları

En iyi engelli sitelere girme programları

Hotspot Shield

Hotspot Shield programı ile yasaklı sitelere rahatlıkla girebilirsiniz. Hem ücretsiz hemde Türkçe olan bu program aynı zamanda güçlü bir koruma kalkanı da içeriyor. Böylece intenette gizliliğiniz, kişisel bilgileriniz korunuyor.

Hotspot Shield-1

hemen-indir1

SmartSafeDNS

Yasaklı sitelere girmenin diğer bir yolu da DNS ayarlarını değiştirme. SmartSafeDNS programı da işte tam bu noktada devreye giriyor. Böylece DNS adreslerinizi değiştirerek kolayca engellenen sitelere girebilirsiniz.

SmartSafeDNS-2

hemen-indir1

CyberGhost VPN

Hem IP adresinizi gizleyen hemde kişisel bilgilerinizi koruyan bir VPN servis sağlayıcıdır. Tabi ki bunlarla birlikte yasaklı sitelere giriş yapabileceğiniz bir program.

CyberGhost VPN-3

hemen-indir1

Spotflux

Kullanımı oldukça basit olan Spotflux programı ile engellenmiş bütün sitelere girebilirsiniz. Ayrıca Spotflux programını kullanarak internette olduğunuz sürece kimliğinizde gizli kalır. Güvenlik de üst düzeydedir.

Spotflux-1

hemen-indir1

TunnelBear

TunnelBear programı dünyanın farklı ülkelerinden giriyormuş gibi göstererek yasaklı sitelere girmenizi sağlayan bir programdır. Engellenmiş bu sitelere girerken güvenliğiniz de unutulmamıştır.

TunnelBear-1

hemen-indir1

Tor Browser

Bir internet tarayıcısı olan Tor Browser, yasaklı sitelere girebilmeniz için geliştirilmiştir. Firefox tasarımına benzer bir tasarıma sahip Tor Browser ile güvenli bir şekilde engellenmiş sitelere girebilirsiniz.

Tor Browser-2

hemen-indir1

ZenMate

ZenMate, bir program değildir. Sadece Google Chrome için geliştirilmiş bir proxy eklentisidir. Bu eklentiyi Google Chrome internet tarayıcınıza yüklediğiniz zaman yasaklı sitelere girebilirsiniz.

ZenMate-2

hemen-indir1

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

En İyi Yasaklı Sitelere Giriş Programları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.