Essential Phone Ne Zaman Satışa Çıkacak?

Android’in kurucusu Andy Rubin’in yeni telefonu Essential Phone akıllı telefonu satış tarihi açıklandı.

Sponsorlu Bağlantılar

Andy Rubin’in Telefonu Ne Zaman Satışa Sunulacak?

Essential Phone ile ilgili yeni gelişmeler yaşandı. Yaşanan olaylar ile birlikte geciken Essential Phone birkaç gün içerisinde satışa sunulacağı kesin olarak belli oldu. Android’in kurucusu Andy Rubin’in yeni telefonu Essential Phone ne zaman satışa çıkacağı belli oldu. 30 Mayıs 2017’de sunulan Essential Phone, kullanıcılara verilen tarihe göre 29 Haziran’da piyasaya çıkacaktı. Fakat ortaya çıkan teknik sorunlardan ve bu konuda acele etmeyen yetkililer, telefonun bir kaç gün içerisinde satışa sunulacağını kamuoyuna bildirdi.

Sponsorlu Bağlantılar

Essential Phone, Kısa Sürede Satışa Çıkacak?

Yapılan açıklamaya göre önümüzdeki 30 gün içerisinde sunulacağını bildiren yetkililer, bir daha böyle bir gecikmenin olmayacağını da dile getirdiler. Qualcomm’un yeni nesil işlemcisi Snapdragon 835 işlemcisinden güç alacak olan yeni telefon, ayrıca 4 GB hafızası alanı ile oldukça iyi bir performans sergileyecek.

Ekran-gövde oranıyla bambaşka bir telefon olan Essential Phone çerçevesiz ekranı ile de kullanıcılara yüzde %85’lik dokunmatik ekran sunacak. 649 dolarlık fiyat etiketi ile sadece Amerika’da satışa çıkacak olan Essential Phone, henüz ülkemizde veya başka ülkelerde satışa sunulacağı hakkında bir bilgi yoktur.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Essential Phone Ne Zaman Satışa Çıkacak? İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.