Face Off – Android

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
4.22/5, Toplam: 9 kişi

Android için Yüz Değiştirme ve Fotomontaj Yapma Uygulaması

Face Off uygulamasını Android işletim sistemli cihazlarınıza indirerek fotoğraflar üzerinde yüz değişiklikleri ve daha bir çok  değişiklikler yaparak eğlenceli vakitler geçirebileceğiniz bir uygulamadır. Fotomontaj uygulaması olan Face Off, yüz ve gövdeleri ile değişiklik yapmak istediğiniz fotoğrafları otomatik olarak tarar ve yüzü gövdeye sabitler.

Face Off uygulaması ile yüzünü değiştirdiğiniz fotoğraflar üzerinde ince ayarlar dahi gerçekleştirebilirsiniz. Face Off uygulamasının kendi bünyesinde yakından tanıyacağınız tanınmış ünlüler, simalar, kahramanlar ve popüler kişiler bulunmaktadır. Bunların resimleri ile kendi yüzünüzü veya arkadaşlarınızın yüzünü değiştirerek eğlenebilirsiniz. Dilerseniz yaptığınız bu fotoğrafları sosyal paylaşım sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Face Off uygulaması dediğimiz gibi fotoğraflar üzerinde ince ayarların da yapılmasına izin verdiği için bir nevi fotoğraf düzenleme aracı gibi de görünebiliyor. Ücretsiz bir uygulama olan Face Off ile sadece yüzleriniz de değil fiziki özellikler ile de değişiklikler yapabilmenizi sağlar.

“Face Off” Ekran Görüntüleri:

Face Off - Android 1 Face Off - Android 2 Face Off - Android 3

“Face Off” Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Face Off – Android İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.