FIFA 14 – Windows Phone

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Fifa 2014 Futbol Oyunu

EA’nın son oyunu FIFA 14, Windows Phone için çıktı. Ücretsiz olarak indirilen ve oynanan dünyaca ünlü futbol oyunu FIFA 14, gerçek oyuncular ve takımlarla oynanabiliyor. Windows Phone işletim sistemli cihazlarınızda fantastik bir futbol keyfi yaşayabilirsiniz. Gerçek liglerde mücadele edebilir ve şampiyonluklara koşabilirsiniz.

Harika grafikleri ile 600 lisanslı takım, 34 lig ve 16.000 ‘den fazla oyuncu ile FIFA 14 Windows Phone cihazlarınıza geliyor. İngiltere Premier Lig, La Liga, Almanya Bundesliga ve diğer meşhur ligler ve bu ülkelerde yer alan 34 otantik stadyum var.

Windows Phone cihazınızda oynayabileceğiniz bu oyunda kendi fantastik ekibinizi oluşturabilirsiniz ve ticaret amaçlı futbolcu satın alabilir veya futbolcu satabilirsiniz. Para kazanmak için özel turnuvalara da katılabilirsiniz.

Oyundan daha fazlasını istiyorsanız Manager (Menejer), Tournament (Turnuva) ve Kick Off (Başlangıç) modlarını deneyin. Ancak bu modların kilidini açmak için oyunda yükselmeniz gerekiyor.

Windows Phone işletim sistemli cihazlarda oynayabileceğiniz FIFA 14 İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Japonca, Rusça, Hollandaca, Korece, Çince ve Brezilya Portekizce oynanabiliyor.

“FIFA 14” Ekran Görüntüleri

FIFA14-1 FIFA 14 by EA SPORTS - Android 3 FIFA 14 by EA SPORTS - Android 1 FIFA 14 FIFA 14 by EA SPORTS - iOS 2 FIFA 14 by EA SPORTS - iOS 3 FIFA 14 by EA SPORTS - iOS 1 FIFA 14 by EA SPORTS - Android 2

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

FIFA 14 – Windows Phone İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.