FIFA 15 Türkçe Yama

Yama

Türkiye Süper Ligininde yer aldığı Fifa 15 oyununu Türkçe oynamak istiyorsan bu artık mümkün.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 18 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 1.243
Sponsorlu Bağlantılar

FIFA 15 İçin Türkçe Dil Yaması

4/5, Toplam: 4 kişi

Şimdiye kadar ki en iyi Fifa oyunu olan Fifa 2015 yada orjinal ismi ile FIFA 15 oyununun bütün özelliklerinin yanı sıra bizler için ayrı bir önemi var. Çünkü Türkiye Süper Liginin 18 takımı da bu oyunda yer almakta. Bu bizleri son derece etti ama dil bakımından EA Games bizleri üzdü. Çünkü Türkiye Süper Ligine yer veren EA Games dil paketi olarak Türkçe dil paketi yayınlamadı. Yani her ne kadar TürkiyeSüper Ligi olsa da bu oyunu normal şartlarda Türkçe oynamayacaksınız.

Fifa 15’i Türkçe Oynayın

Ama bu sorunda artık ortadan kalktı. Çünkü sonunda Fifa 15 için Türkçe yama çıktı. Oyunda ana menü, açıklamalar, kontroller, gol sevinçleri gibi İngilizce alanlar Türkçe yapıldı. Bizler buradan sizlere iki tane Türkçe yama vereceğiz. İkinci yama Fifa 15 demo için kullanılamıyor. Sadece full sürüm için kullanılabiliyor.

FIFA 15 Demo
En Gerçekçi Futbol Oyunu
Fifa15 Türkçe Yama

Fifa15 Türkçe Yama

Bu Türkçe yama sayesinde anlayamadığımız ama bilmemiz gereken birçok yeri anlayabileceksiniz. Çünkü kulüp yönetiminin sizin hakkınızdaki görüşlerini, futbolcuların sorunlarını artık anlayabilecek ve sorunları çözebileceksiniz.

FIFA 15 Türkçe Yama Kurulumu

İndireceğiniz yamayı kurmak için indirdiğiniz dosyayı sıkıştırılmış halinden çıkartın ve .exe dosyasını çalıştırın. Hepsi bu kadar.

ÖNEMLİ: Alternatif Link Fifa 15 Demo da çalışmaz. Sadece Full sürümde çalışıyor. Alternatif linki görmek için “Hemen İndir” butonuna basın. Ardından yönlendirildiğiniz sayfada “Alternatif Link” yazısına tıklayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

FIFA 15 Türkçe Yama İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.