Flappying Bird – BlackBerry

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

BlackBerry İçin Beceri (Kuş Uçurma) Oyunu

Biranda ve kısa sürede dünyanın en popüler oyunlarından birisi olan ama yapımcısının şahsi nedenlerden dolayı kısa süre sonra kaldırılan Flappy Bird oyunu çok eğlenceli ve bir o kadar da sinir bozucu bir oyundu. Flappy Bird oyununun kalkmasından sonra sevildiği için bir çok benzeri çıktı. Bir çok oyun yapımcısı oyunun aynısı yaptı. Flappying Bird oyunu da bu benzer oyunlardan birisi. Her oyunda amaçlar farklı olsa da oynayış mantığı aynı. Oyunun başında uçan kuşu siz engellere takılmadan uçmasına yardım ediyorsunuz. Flappying Bird oyunu da aynı şekilde.

Flappying Bird Oyun Açıklaması

Kovalamaca başlıyor. Flappy Bird’e ailesini bulmak için yardım edebilir misin? Bu heyecan verici kuş macerasında beceriksiz olmamalısın ve özellikle sinirlenmemelisin. Her engelde engelleri geçmek için kanatlarını çırparken harika ve en iyi ninja becerilerini göstermek zorundasın. Bu komik küçük kuşun uçmasına yardım edip biraz eğlen ve dünyayı kurtar. Aileleri bulmak ve en yüksek puanı almak için kanatlarını çırpabilir misin? Unutmayın!!! Oynamak için basmayın, kanat çırpmak için basın.

Flappying Bird Oyun Yorumları

Flappying Bird oyunu ile ilgili yapılan yorumların birçoğu oyunun harika olduğu yönünde. Yani oyunu oynayanlar oyunu beğenmişler.

“Flappying Bird” Ekran Görüntüleri

Flappying Bird-1 Flappying Bird-2

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Flappying Bird – BlackBerry İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.