Flightradar24 - Flight Tracker

Son Sürüm

Flightradar24 – Flight Tracker uygulaması özellikle sürekli uçuş yapanlara ve dünya genelinde seyehat edenlere uçak bileti alma ve uçuş takip etme uygulaması olarak hizmet vermektedir.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi iOS 5.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 39.1 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 120
Sponsorlu Bağlantılar

(iOS) iPhone ve iPad İçin Uçak Uçuş Uygulaması

İsmini alan Flightradar24 tarafından geliştirilen bu uygulama İOS işletim sistemine sahip olan iPad ve iPhone gibi cihazlarda kullanılabilmektedir. Android sürümünden farklı olarak daha etkin sonuçlar sunan uygulama ile gerçek zamanlı olarak uçuş trafiğini takip edebilirsiniz. Hali hazırda masaüstü sürümleri olan uygulamanın mobil sürümü oldukça iyi sonuçlar sunuyor.

Bulunduğunuz Konumu İzleyin

Flightradar24 uygulamasının bir diğer önemli özelliği ise o an bulunduğunuz konumda, üzerinizden geçen uçakları izleyebilmeniz ve anlık olarak takip edebilmenizdir. Ayrıca haritada yer alan ve o an uçmakta olan onlarca uçak arasında dilediğinizi seçerek uçuş ve uçaklar hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Takip etmek istediğiniz bir uçağa tıkladığınız anda uçuşla ilgili rota, irtifa bilgileri, sürat, tescil no ve destinasyon gibi pek çok seçenek sizlere sunuluyor. Basit bir örnek ile havaalanında bir arkadaşınızı beklerken gelen uçağın o an nerede olduğunu, nereye doğru ilerlediğini ve tahmini varış süresini uygulama ile takip edebilirsiniz. Uygulamın tüm avantajlarına rağmen tek eksik yönü, anlık olarak Dünya genelini izleyemiyor oluşumuzdur.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Flightradar24 - Flight Tracker İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.