Football Manager Handheld 2015

Son Sürüm

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde takımınızı kurup, taktikleri verin ve rakiplerinizi yenerek kupalar kazanın.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi iOS 5.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 721 MB
  • Tarih 6 sene Önce
  • İndirme Sayısı 221
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch için Menajerlik Oyunu

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş Football Manager Handheld 2015 oyunu mobil cihazlarda oynayabileceğiniz bir menajerlik oyunudur. 90’lı yılların sonuna doğru bilgisayar kullanıcıları için geliştirilen Champions Manager türünde ki oyunlar, 2000’li yıllarda büyük sükse yapmış hem ülkemiz hem de Dünya genelinde büyük bir hayran kitlesi oluşturmuştu. CM’den sonra 2004 yılından itibaren geliştirilmeye başlanan Football Manager ise menajerlik oyunlarına farklı bir göz ile bakmamızı sağladı.

PC Kalitesinde Menajerlik Oyunu

Bilgisayar sürümünden sonra İOS ve Android sürümleriyle de büyük beğeni toplayan Football Manager, Handheld 2015 sürümüyle iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tablet kullanıcılarına sunuldu. iOS cihazlarda oynanabilen bu oyunda menajerlik yeteneklerinizi gösterin ve takımınızı zirveye taşımak adına en iyisi olun.

iOS cihazlarınızda severek oynayacağınız bu oyunda bir futbol takımını her açıdan idare etmeye çalışan menajer yalnızca taktikler açısından değil aynı zamanda başarıya giden yolda kritik kararları da vermek zorunda kalıyor. 2 boyutlu grafiklere sahip olan oyun takımınızın hem saha içi hem de saha dışında nasıl performans sergileyeceğini ve bu performansı nasıl artıracağınızı gösteriyor. Sizde menajerlik türünde oyunları seviyorsanız iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde bu oyunu deneyin.

Sponsorlu Bağlantılar

Football Manager Handheld 2015 Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Football Manager Handheld 2015 İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.