Freemake Video Converter

4.1.5

Freemake Video Converter programı sayesinde popüler video formatları dışında diğer formatları da yüksek kalitede dönüştürebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Video Dönüştürme Programı

Freemake tarafından geliştirilen ve Windows kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulan Freemake Video Converter, benzer programların aksine çok daha gelişmiş özelliklere sahip video dönüştürme programıdır. Freemake Video Converter ile popüler video formatları dışında geride kalmış medya öğelerini istediğiniz formatlara dönüştürebilir ya da doğrudan sosyal paylaşım sitelerine yükleyebilirsiniz.

Yüksek Kalitede Format Dönüştürme

Kullanıcı dostu arayüzü, gelişmiş özellikleri ve sade menüsü ile dikkat çeken Freemake Video Converter, AVI, MP4, WMV, MKV, 3GP, DVD, MP3, iPad, iPhone, PSP, Xbox, Android telefonlar için ses ve video formatlarına dönüştürme imkanı tanıyor. Ücretsiz olarak sunulması dışında hemen, her türlü özelliği içermesi, profesyonel kullanıcılar için bile yeterli olabilir.

Freemake Video Converter’ı indirdiğinizde video format dönüştürme özelliği dışında DVD yazma bölümünü de göreceksiniz. Oluşturduğunuz yeni video dosyalarını hızlı ve kolay bir biçimde yazdırarak, diğer kişiler ile paylaşabilirsiniz. Ayrıca video editörü sayesinde video dosyalarınızda ufak değişiklikler yapabilir, slayt şovları hazırlayabilir ya da doğrudan video dosyalarını sosyal paylaşım sitelerinde bulunan hesabınızda paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Freemake Video Converter İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.