Garanti Cep Şifrematik – Windows Phone

Windows Phone cihazlarınızdan tek kullanımlık şifre oluşturmak için Garanti Bankası tarafından geliştirilen bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Garanti Bankası Şifre Üretme Uygulaması

Garanti Cep Şifrematik uygulaması Windows Phone işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir Garanti Bankası tek kullanımlık şifre oluşturma uygulamasıdır. Garanti Bankasının Windows Phone cihaz sahibi müşterileri için geliştirdiği bir güvenlik uygulamasıdır. Tek kullanımlık şifre oluşturmak için geliştirilen Garanti Cep Şifrematik isimli bu uygulama ile tek kullanımlık şifre oluşturabiliyorsunuz ve ayrıca bu şifreyi ne siz nede bu uygulamayı kullanan bir başkası kullanamıyor. Böylece banka tarafından SMS gönderilmesini beklemek zorunda kalmıyorsunuz.

Windows Phone cihazlar için tamamen ücretsiz olan bu uygulama ile hızlı bir şekilde Garanti Bankası Cep Şubesine girip işlemlerinizi hemen yapabilirsiniz. Bu uygulama ile giriş yapmak güvenli olduğu için şifre ve pin işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz. Windows Phone cihazlarınızda uygulamayı açtığınız zaman önünüze 4 kategori çıkıyor. Bunlar;

  • Şifre Üretme
  • İmzalama
  • Cep Şubesi
  • Ayarlar

“Garanti Cep Şifrematik” Ekran Görüntüleri

Benzer Program ve Uygulamalar

Garanti Cep Şifrematik – Windows Phone İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.