Garanti CepBank

Son Sürüm

Garanti CepBank uygulaması ile iOS cihazlarınızdan tek bir şifre ile bütün bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Garanti Bankası internet şubesi, cep şubesi, SMS ya da Paramatiklerden yaptığınız bütün işlemler bu uygulamada.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad Garanti Bankası Uygulaması

Ülkemizin en köklü ve güçlü altyapıya sahip bankalarından birisi olan Garanti, pek çok platformda öncülük ettiği çalışmalardan sonra şimdide İOS işletim sistemine sahip iPad ve iPhone’larda kullanılabilen Mobil uygulamasını tanıtıyor.

Garanti CepBank mobil uygulaması ile internet şube, cep şubesi, kısa mesaj veya paramatiklerden yapabileceğiniz tüm işlemleri yalnızca tek şifre ile mobil uygulama üzerinde gerçekleştirebilirsiniz.

Hızlı ve Sorunsuz Bankacılık

Garanti CepBank uygulamasını diğer bankacılık uygulamalarından ayıran en önemli özellik çok daha kullanışlı menülere sahip olmasıdır. Bugün, bir banka ya da internet bankacılığı üzerinde gerçekleştirebileceğiniz tüm işlemleri yapabileceğiniz Garanti CepBank uygulaması ile nerede olursanız olun dilediğiniz kişiye para gönderebilir ya da faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Güncellenen sürümü ile daha stabil bir yapıya kavuşan uygulama havale/eft gibi işlemler yanında online tahsilat işlemlerini de gerçekleştirmenizi sağlıyor. Uygulama menülerinde hesabınıza ilişkin yapabileceğiniz işlemler arasında para gönderme, para isteme, TL yükleme, borç ödeme, bakiye sorgulama, bump ile transfer gibi menüler yer almakta.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Garanti CepBank İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.