Glary Utilities

5.12

Glary Utilities programını ücretsiz indirerek bilgisayarınızın sistem bakımını yapabilir ve PC performansınız artırabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Sistem Bakım Yazılımı

  • Harika araçlar
  • Kullanışlı kategori düzeni
  • Gelişmiş arayüz ve kolay kullanım
  • Bazı araçların yapılandırma ayarları yok
  • Firefox için hiçbir özel asistanı yok

Bilgisayarınız giderek yavaşlamaya ya da sistem arızaları çıkarmaya mı başladı? Programlarda çakışma ya da dosyalarda sürekli hatalar mı oluşuyor? Ücretsiz ve çoklu dil desteği ile birlikte sunulan, Glarysoft tarafından geliştirilen Glary Utilities oldukça gelişmiş ve fonksiyonel sistem bakım yazılımıdır. Program ile bilgisayarınızı zararlı yazılımlara karşı koruyabilir, yavaşlaması durumunda hızlandırabilir ya da hasarlı dosyaları onarmak için kurabilirsiniz.

Çok Yönlü Sistem Bakım Yazılımı

Ücretsiz olarak sunulması büyük bir avantaj olan program, benzeri pek çok ücretli yazılıma oranla çok daha iyi ve kaliteli seçenekler sunmaktadır. Program ile sistem dosyalarınızı düzenleyebilir ya da çöp dosyaları temizleyebilirsiniz. Ayrıca hata veren ve sistemi yoran kayıt defteri hatalarını temizleyen Glary Utilities, bilgisayar performansında önemli bir artışa neden oluyor.

Yalnızca bilgisayarınız üzerinde değil tarayıcı üzerinde de düzenlemeler yapabileceğiniz program eklentileri yönetmeyi ve düzenlemeyi sağlamaktadır. Sisteminiz üzerinde hazır olarak yüklü bulunan programların yan ve kabuk uygulamaları ile uzantılarını takip etmek isterseniz, Glary Utilities ile bu işlemi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Glary Utilities İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.