GOM Media Player

2.2.62.5207

Bütün video ve ses formatlarını destekleyen ve her türlü görüntüyü oynatan en popüler medya oynatıcılardan birisi de GOM Player programıdır.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Popüler Medya Oynatıcısı

Popüler video ve ses dosya oynatıcısı olan GOM Media Player, bilgisayarınız üzerinde yer alan tüm medya dosyalarını kolayca oynatabilmektedir. Ücretsiz olması yanı sıra piyasada mevcut olan tüm formatları destekleyen program içerisinde yerleşik halde olan codec arama motoru ile ihtiyaç duyulduğu anda güncelleme yapabilmektedir.

Kolay Kurulum ve Kullanım Deneyimi

Basit ve sade bir kurulum menüsüne sahip olan GOM Media Player, kurulum sonrasında kullanıcıya varsayılan oynatıcı olarak kabul edilip edilmeyeceğini soracak ve oynatmak istenen dosyalarla ilgili bir menü ile karşılayacaktır. Kurulum sonrasında medya performansınızı artırmaya yönelik yapılandırma ayarları ile sizi karşılayan program, bir defaya mahsus olmak üzere kullanıcıya kendi istekleri doğrultusunda optimizasyon şansı sunmaktadır.

Menü ve diğer araçlara ulaşabilmek için program üzerinde sağ tık fonksiyonu ile farklı seçenekleri görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca diğer medya oynatıcılardan farklı olarak GOM Media Player üzerinde farklı tema seçeneklerini kendi isteğiniz doğrultusunda özelleştirebilir ve tamamen size özel bir görünüm oluşturabilirsiniz. Popüler medya formatları dışında pek çok altyazı formatı da GOM Media Player tarafından desteklenmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

GOM Media Player İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.