Google Drive

Son Sürüm

Bir bulut depolama hesabı olan Google Drive ile güvende olan dosyalarınıza bilgisayarınızdan her yerden ulaşabilir, paylaşabilir ve yedekleme yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Google Bulut Depolama Programı

Windows işletim sistemi için geliştirilen Google Drive programı ücretsiz bir bulut depolama programıdır. Bu program sayesinde bilgisayarınızdaki dosyalarınızı kolay bir şekilde Google Drive hesabınıza yükleyebilirsiniz. Ayrıca bu bulut hesabınıza yüklediğiniz dosyalarınızı isterseniz başka insanlar ile paylaşabilirsiniz. Google Drive hesabınız bir bulut sistemi olduğu için Google Drive hesabınızda yedeklediğiniz bütün dosyalara internetin olduğu her yerden bilgisayarınızdan ulaşabilirsiniz.

Bir Gmail hesabı olan her PC sahiplerinin otomatik olarak Google Drive hesabı da olmakta. Bu Google Drive hesabınıza ister mobil cihazınızdan isterseniz bilgisayarınızdan her türlü dosyalarınızı yükleyebilirsiniz. Üstelik Google Dökümanlar özelliği ile word, excel gibi çalışma sayfalarında da çalışabilirsiniz.

Sahip olduğunuz hesabınızdaki bütün dosyalarınıza bilgisayarınızdan ulaşabilir, bunları paylaşabilir ve bilgisayardan yeni dosyalar yedekleyebilirsiniz. Daha birçok özelliği ile Google Drive sayesinde resim/fotoğraf, video, müzik, döküman gibi bütün dosyalarınız güvende.

Google Drive Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Google Drive İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.