Google Play Gazetelik – Android

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Gazete (Haber, Yemek, Magazin) Uygulaması

Google Play Gazetelik uygulaması, android işletim sistemli cihazlarınızdan (tablet veya akıllı telefon) her türlü haberi okuyabileceğiniz, dinleyebileceğiniz veya izleyebileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır.

İş dünyası, spor, magazin, mutfak, moda, eğlence gibi her türlü haberden haberdar olun. Son dakika haberlerini, yemek tariflerini, en son modayı, eğlence mekanlarını, hangi ünlü ne yapmış gibisinden magazin haberlerini ister okuyun ister paylaşın herkes okusun. Ayrıca takip ettiğiniz, sizin için önemli olan makaleleri ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz. Aynı zamanda yiyecek ve içecek, sanat, fotoğrafçılık, finans, işletme v.b. kategorilerde de yeni çıkan makalelere de göz atabilirsiniz.

Herhangi bir haberi yada bir dergiyi online olmadan da okuyabileceğiniz bir uygulama. Eğer beğendiğiniz bir haber olursa ve o an için okumaya zamanınız yoksa işaretleyin ve daha sonra okuyun.İsterseniz Goog Play dergilerinizi burada saklayabilirsiniz. Kısacası tek bir uygulamada dünyanın haberi ve dünyanın bilgisi parmağınızın ucunda.

“Google Play Gazetelik” Video

“Google Play Gazetelik” Ekran Görüntüleri

Google Play Gazetelik-a1 Google Play Gazetelik-a2 Google Play Gazetelik-a3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Google Play Gazetelik – Android İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.