SketchUp Pro

2017

3 boyutlu olarak modelleme yapabileceğiniz ve Google tarafından geliştirilmiş bir program.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Deneme Sürümü
  • İşletim Sistemi Windows 10, 8, 7
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 111.2 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 649
Sponsorlu Bağlantılar

3 Boyutlu Tasarım ve Modelleme Yapma Programı

3 boyutlu olarak modelleme yapabileceğiniz ücretsiz bir program. Adında da geçtiği gibi teknoloji devi Google tarafından geliştirilmiş bu program ile herkes istediği gibi ev, araba, bilgisayar, ev eşyası veya istediği her şeyi 3 boyutlu olarak tasarlayabilecek. Herkes diyoruz çünkü öğrenmesi kolay bir program. Ayrıca program ücretsizdir.

3 boyutlu olarak çizdiğiniz tasarım üzerine detaylarda ekleyebilirsiniz. Ayrıca yapmış olduğunuz bu çizimleri ister e-mail gönderin isterseniz yazıcıdan çıktısını alın. Google SketchUp programının diğer bir özelliği de program içine fotoğraf çekebilme. Google Earth ile uyumlu çalıştığı için Google Earth üzerinden de resim çekebilirsiniz. Yaptığınız tasarımlara renk verebilir ve malzemesini seçebilirsiniz. Örneğin eğer bir sandalye çizdiyseniz bu sandalyeyi ister ahşap gibi gösterin isterseniz plastik gibi gösterin. Eğer tasarımlarınızın daha gerçekçi görünmesini istiyorsanız çizimlerinize gölge efekti de uygulayabilirsiniz.

Bu programda yapabilecekleriniz tamamen hayal gücünüze kalmış. Ayrıca eğer programı sevdiyseniz ve daha fazlasını yapmak istiyorsanız Google SketchUp programının ücretli PRO versiyonunu satın alabilirsiniz.

NOT: YÖNLENDİRİLDİĞİNİZ SAYFADA E-MAİL ADRESİNİZİ VE PROGRAMI NEDEN İNDİRMEK İSTEDİĞİNİZİ SEÇİP DENEME SÜRÜMÜNÜ İNDİREBİLİRSİNİZ.

Google SketchUp Resmi Sitesi ve Ayrıntılı Bilgi

Google SketchUp Örnek Çizim Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

SketchUp Pro İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.