Google Slaytlar

Son Sürüm

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde kolay bir şekilde slaytlar hazırlayabileceğiniz kullanışlı ve basit bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 7.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 109 MB
  • Tarih 6 sene Önce
  • İndirme Sayısı 100
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Slayt Hazırlama Uygulaması

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş Google Slaytlar uygulaması bir slayt (sunum) hazırlama uygulamasıdır. App Store’dan ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama ile basit adımlarla istediğiniz sunumları yani slaytları hazırlayabilirsiniz.

Ama bu uygulamanın esas özelliği slayt hazırlamak değil. Esas özelliği hazırladığınız sunumları hem iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizden hemde bilgisayarınızdan devam edebilirsiniz ve ayrıca kaydetme sorununuz olmayacak. Yani slayt hazırlarken kaydetmeyi unutma sorununuzu ortadan kaldırıyor. Diğer önemli özelliği ise iOS cihazınızdan çevrimdışı olarak çalışabilirsiniz.

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde slayt hazırlarken başka insanlarında fikrini almak isterseniz bu mümkün.  Çünkü sunumlarınızı paylaşabilirsiniz ve isterseniz aynı anda beraber bu slaytı hazırlayabilirsiniz. iOS cihazınızdaki bu uygulama Powerpoint desteği de sunmakta. Yani Powerpoint programında hazırladığınız slaytlara bu uygulama ile devam edebilir yada bu uygulama ile hazırladığınız slaytları Powerpoint programından devam edebilirsiniz.

Google Slaytlar Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Google Slaytlar İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.