Grand Theft Auto IV Patch 7 - Title Update

1.0.7.0

Grand Theft Auto IV Patch 7 – Title Update isimli güncelleme ile birlikte GTA 4 oyununda karşılaşılan başlık hataları ortadan kalkıyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows (Tümü)
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 104 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 665
Sponsorlu Bağlantılar

GTA 4 Başlık Hata Güncellemesi

2.67/5, Toplam: 3 kişi

Rockstar Games tarafından geliştirilen ve her oyunu ile büyük beğeni toplayan GTA, serinin dördüncü oyunuyla büyük bir değişime uğramıştı. Daha önceki oyunlardan bazılarında yer alan hayali şehir Liberty City’i konu alan oyun içerisinde güncelleme öncesinde karşılaşılan pek çok hata yer alıyor.

Özellikle grafikler ve dil seçenekleri ile oyuna özgü müziklerde karşılaşılan hataları gidermeyi amaçlayan bu güncelleme sonrasında driver’larınızı da güncellemenizi tavsiye ederiz.

 GTA 4 Başlık Güncellemesi

İngilizce, Rusça ve Japonca dil seçenekleri ile sunulan yeni güncelleme paketini yükledikten sonra oyun içerisinde sık karşılaşılan hataları giderebilirsiniz. Ancak yapımcı, güncelleme sonrasında Live İstemci ve video sürücülerini de güncellemenizi tavsiye etmektedir.

Yeni patch’i yükledikten sonra oyun içerisinde ağaç yapraklarında oluşan şeffaf görüntüler ve hata kaynakları giderilirken, belirli müzik parçalarını ve Social klüp ismi verilen videoları yüklerken karşılaştığınız problemleri çözebilirsiniz. Yine Grand Theft Auto IV’de sunulan özel harita seçeneğinde kayıp ve patlama noktalarıyla ilgili güncellemeler, yeni patch ile oyuna ekleniyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Grand Theft Auto IV Patch 7 - Title Update İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.