Grand Theft Auto: Vice City

Son Sürüm

Grand Theft Auto: Vice City oyunu ile birlikte 1980’lere geri dönüyorsunuz. GTA hayranlarının en sevdiği oyunlardan biri olan Grand Theft Auto: Vice City oyununu iOS cihazlarınızda oynayın.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi iOS 5.1.1 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 1.16 GB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 155
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin GTA Oyunu

Bilgisayarların değişmez oyunu olan ve yayınlandığı dönem büyük beğeni toplayan Grand Theft Auto – Vice City, bilgisayar sürümünden sonra iOS kullanıcılarına sunuldu. Yine masaüstü versiyonunda olduğu gibi Rockstar Games, Inc tarafından geliştirilen oyun, çok daha iyi grafikler ile İOS işletim sistemli aygıtlarınızda oynanabiliyor.

Efsane Geri Dönüyor

Ücretli olmasına karşın gerek içeriği gerekse de iyileştirilmiş grafikleri nedeniyle mobil cihazlarda oynanabilecek en iyi oyunlardan birisi olan Grand Theft Auto – Vice City, sahip olduğu 80’ler atmosferi nedeniyle belki de GTA serilerinde en çok dikkat çeken oyunlardan birisiydi. Oyunun GTA 3’den en önemli farkı ise grafiklerde yapılan iyileştirmeler gibi görünüyor.

iPhone ve iPad’ler üzerinde son derece sorunsuz bir biçimde oynanabilen Vice City, masaüstü sürümünden geri kalmayacak özellikler içeriyor. Oyunda mobil cihazlara ek olarak sunulan ateş ve takip sistemi, özelleştirilebilir kontrol yapısı, iCloud kayıt desteği ve senaryo modu eski oyunlardan hoşlanan ya da aynı heyecanı yaşamak isteyen kişiler için tatmin edici görünüyor.

Grand Theft Auto: Vice City Tanıtım Videosu

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Grand Theft Auto: Vice City İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.