Green Farm 3

Son Sürüm

Android cihazlarınızda severek oynayacağınız bir çiftlik oyunu.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Çiftlik Oyunu

Green Farm 3 oyunu, Android işletim sistemli akıllı telefonlar ve tabletler için geliştirilmiş ücretsiz bir çiftlik oyunudur. Bu oyunda sahip olduğunuz çiftliği düzenleyip yöneteceğiniz, tarım ve hayvancılık ile uğraşacağınız eğlenceli bir oyun.

Yeni Green Farm oyununda tarım macerasını yeniden keşfedin. Android cihazlarınızdaki bu oyunun hikayesi şöyle; Amcandan eski bir malikane sana miras kaldı. Bu malikaneyi yeniden tamir etmelisin ve görevlerini tamamlamalısın. Çiftliğinizi yönetmek için arkadaşlarınızdan ve komşularınızdan yardım alın. Tüm zamanların en ünlü çiftlik oyunu geri geldi.

Çiftliğinizde hem tarımla uğraşıyorsunuz hem hayvanlar besliyorsunuz hemde para kazanıyorsunuz. Beslediğiniz hayvanlardan bazıları; inek, boğa, koyun, tavuk, at, keçi. Ayrıca traktörünüz ile ekili arazilerinizi sürüp yeni ekinler ekiyorsunuz. Bu ekinlerden bazıları; elma, biber, muz, turp, armut, kiraz, vişne. Size miras kalan bu eski malikaneyi Android cihazlarınızda şirin bir çiftlik haline getirmeniz sizin elinizde.

Green Farm 3 Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Green Farm 3 İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.