GTA: San Andreas – Windows Phone

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Grand Theft Auto Oyunu

Grand Theft Auto: San Andreas indirmek için ek 2.5 GB alan gereklidir. Bir Wi-Fi erişim noktasına sahip olduğunuzdan ve yükleme tamamlanana kadar cihaz bir güç kaynağına takılı olduğundan emin olun.

Oyunun Hikayesi

5 Yıl önce Carl Johnson, çete sorunu, uyuşturucu ve yolsuzluk ile virane bir şehir Los Santos, San Andreas da baskıcılardan kaçtı. Şimdi 90′lardan da önceyiz.Carl evine gitmiş, annesi öldürülmüş, ailesinden ayrı düşmüş ve onun çocukluk arkadaşları felakete doru sürükleniyor. Mahalleye döndükten sonra yozlaşmış polisler bir cinayet için ona şantaj yapın. CJ yani Carl Johnson, ailesini kurtarmak ve sokaklarını kontrol altına almak için, San Andreas da bütün devleti karşısına onu almak için bir yolculuğa zorlanır. Aydınlatma donanımları, zenginleştirilmiş bir renk paleti ve gelişmiş karakter modelleri dahil olmak üzere mobil cihazlar için özel olarak inşa edilen yüksek çözünürlüklü grafiklere sahip.

Windows Phone işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş Rockstar Games San Andreas ve onun üç büyük şehirleri olan Los Santos, San Fierro ve Las Venturas’dan oluşan ve ülkeyi kapsayan büyük bir açık-dünya ile en büyük mobil serbest oyununu getiriyor. Oyun  70 saatten fazla  ve gelişmiş görsel efektlere sahip.

“GTA: San Andreas” Ekran Görüntüleri

Grand Theft Auto San Andreas-i1 grand theft auto san andreas-a1 grand theft auto san andreas-a2

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

GTA: San Andreas – Windows Phone İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.