Hercules: The Official Game

Son Sürüm

Android cihazlarınızda oynayacağınız Hercules: The Official Game oyununda en güçlü vuruşunuzu yapın ve rakinizin gücünü sıfıra indirin.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android 3.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 70 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 111
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Herkül Savaş Oyunu

Hercules: The Official Game oyunu, Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir karşılıklı savaş oyundur. Yunan mitolojisi kahramanlarından sadece birisi olan Herkül karakteri ile birbirinden zorlu mücadelelere giriyorsunuz. Bilindiği gibi Herkül, Yunan mitolojisi tanrılarından Zeus’un oğludur. Yakın zamanda gösterime giren Herkül filminin resmi oyunu olan Hercules: The Official Game oyununda canlandırdığınız karakter tabi ki Herkül.

Hercules: The Official Game Nasıl Oynanır?

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bu oyun Herkül ve karşısındaki savaşçının karşılıklı olarak saldırması ve savunmasından meydana geliyor. Siz Herkül olarak sıra size geldiğinde en güçlü hamlenizi yapıyorsunuz. Yaptığınız hamle ile rakibinizin gücünü mümkün olduğunca en yüksek seviyede azaltmak zorundasınız.

Ardından sıra rakibinize geçtiğinde bu kez rakibiniz hamle yapacak. Bu hamle sırasında kendinizi savunursanız gücünüz en az seviyede gider yada hiç gitmez. Kimin gücü önce biterse savaşı o kaybeder. Bu Android savaş oyununda görsel ve ses efektleri iyi durumda olan bu oyunda ilerledikçe Herkül’ü daha güçlendirebilirsiniz. Silahlar ve zırhlarla daha da yenilmez olabilirsiniz.

“Hercules: The Official Game” Fragman

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Hercules: The Official Game İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.