Hippo Animator

4.3

İnternet sitelerine ekleyebileceğiniz videoları kolay bir şekilde hazırlayabileceğiniz bir program.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

HTML Video Oluşturma Programı

5/5, Toplam: 1 kişi

Hippo Animator programı internet sitesinde kullanabileceğiniz videoları yapabilmek için kullanabileceğiniz bir program. Birbirinden yaratıcı videolar hazırlayabilirsiniz. Üstelik hazırlamış olduğunuz bu videolar ise bütün tarayıcılar ile uyumlu çalışmakta. İnternet sitenize koyacağınız videoları oluşturmak için geliştirilen bu programı kullanmak için hiçbir kodlama bilgisine sahip olmaya ve eklentiye ihtiyacınız yok.

Anlaşılır ve basit bir tasarıma sahip bir program. Yani programı kullanmak kolay. Dolayısıyla hazırladığınız videoların güzelliği sizin yaratıcılığınıza kalmış. Siz ne kadar yaratıcı iseniz videolarınız o kadar güzel olacaktır. Videonuzu hazırladıktan sonra .html olarak kaydedebiliyorsunuz.

Normalde internet sitelerinde hazırlanmış videolar flash, silverlight yada java tarafından hazırlanmıştır. Ama bu videolar birçok cihazda bazı durumlarda çalışmamaktadır. Ama Hippo Animator programı ile hazırlanan videolar iOS, Windows Phone, Android gibi cihazlarda çalışmakta. Ayrıca bu program ile hazırladığınız videolar otomatik olarak tarayıcıya sığacak şekilde düzenlenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Hippo Animator İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.