Hotspot Shield

3.42

Hotspot Shield programı ile Mac bilgisayarlarınızda erişim engellenen yasaklı sitelere özgürce girebilir ve güvenli bir şekilde sörf yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Mac İçin Yasaklı Sitelere Giriş Programı

  • Internet bağlantı güvenliği
  • Kullanımı ve kurulumu kolay
  • Oldukça iyi bağlantı8lar
  • Veri aktarım limiti yok
  • Ziyaret ettiğiniz sitelerin içine reklam ekler
  • Bağlantı yavaşlar

Yalnızca ülkemizde değil dünyanın pek çok yerinde,  çeşitli nedenlerden ötürü internet sitelerine erişim engelleniyor. Bir dönem DNS adresleri ile bu sorun aşılmış olsa da DNS adreslerinin de engellenmesinden sonra alternatif programlar öne çıkmaya başladı. AnchorFree tarafından geliştirilen Hotspot Shield, Windows platformundan sonra Mac kullanıcılarına sunuldu.

Engelleri Hotspot Shield ile Kaldırın

Tamamen ücretsiz olarak sunulan ve güvenli erişim ile özgürce gezinti yapmanızı sağlayan Hotspot Shield, erişim engeli olan internet sitelerine Amerika kaynaklı IP adresleri ile giriş yapmanızı sağlıyor. Windows ve mobil platformlardan sonra Mac kullanıcıları için yeniden düzenlenen program sayesinde, güvenli bağlantıları kullanarak iz bırakmadan gezinti sağlayabilirsiniz.

Programı indirip kurduktan sonra kolay kullanım menüleri ile program tarafından sağlanan proxy’leri otomatik olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Programa giriş yaptığınızda Connect butonuna basarak internet tarayıcınızda açılacak bağlantı üzerinde hangi IP adresi ve ülkeden bağlantı gerçekleştirdiğinizi görebilirsiniz. Üstelik tüm bağlantılar şifreli olarak sağlandığı için güvenlik açısından herhangi bir riskle karşılaşmayacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Hotspot Shield Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Hotspot Shield İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.