Hotspot Shield

Son Sürüm

Hotspot Shield VPN uygulaması ile Windows Phone cihazlarınızdan güvenli ve gizli bir şekilde yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz. Engellenen sitelere girmenin kolay yolu.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows Phone
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 1.81 MB
  • Tarih 6 sene Önce
  • İndirme Sayısı 483
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Yasaklı Sitelere Girme Uygulaması

Windows Phone işletim sistemli cihazlar için AnchorFree tarafından geliştirilen Hotspot Shield VPN uygulaması, bilgisayar sürümünden sonra mobil cihazlarda da kullanılmaya başlandı. Windows Phone cihazlarınızı kullanarak internet üzerinde güvenli gezinti yapmanızı sağlıyor. Üstelik, ülkemizde uygulanan erişim kısıtlamaları ve izleme gibi konular düşünüldüğünde, bugün kullanıcı sayısı oldukça fazla olan mobil cihazlarda, güvenli gezinti yapabilmek, pek çok kullanıcı açısından rahatlatıcı bir seçenektir.

Yasaklar Olmayan İnternet

Windows Phone cihazlarınızda mobil bağlantınız ya da ortak kullanıma açık alanlarda Wi-Fi üzerinde kurduğunuz bağlantıda, gezinti yaptığınız sayfalar ve işlemleri gizlemek istiyorsanız Hotspot Shield VPN programını kullanabilirsiniz. Windows Phone kullanıcıları için geliştirilen yeni sürümde, güvenliğin çok daha üst düzey olduğunu göreceksiniz.

Uzun yıllardır kullanılan bir program olmasına karşın başlangıç düzeyinde kullanıcılar için karışık gibi görünen programın, Windows Phone sürümünde de son derece kullanıcı dostu arayüze sahip olduğunu göreceksiniz. Türkçe dil desteği olmayan bu uygulamada VPN ile karşı taraftan gelen veriler makul seviyede tutulmaya çalışılarak tarifenize ek yük binmesi önlenmektedir. Sizde internet üzerinde Windows Phone cihazlarınız ile güvenli gezinti yapmak istiyorsanız Hotspot Shield VPN uygulamasını kullanabilirsiniz.

Hotspot Shield VPN Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Hotspot Shield İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.