iDealshare VideoGo

Ses ve Video formatı dönüştürmeye dair ne varsa iDealshare VideoGo programı ile yapabilirsiniz. Format dönüştürmenin yanı sıra gelişmiş video düzenleme seçenekleri de mevcut.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Video ve Ses formatı Dönüştürme Programı

iDealshare VideoGo programı ile .wtv, . mvi, .mp4, .avi, .wmv, .mov, .flv, .mkv, .vob, .f4v, Apple prores, .voc, .qcp, .caf, .flac ve .ogg gibi ses ve video formatlarını dönüştürebileceğiniz bir program. İnternetten indirdiğiniz videoların formatlarını da rahatlıkla çevirebilirsiniz.

iDealshare VideoGo programı kırpma, kesme, birleştirme, bölme, döndürme, video sıkıştırma, video yada ses dosyalarının ses seviyesini artırma, altyazı, efekt, damga (watermark) ve ses ekleme gibi gelişmiş düzenleme işlemlerini de yapabileceğiniz bir program.

Apple fan, bilgisayar kullanıcıları, taşınabilir cihaz kullanıcıları, iPad, iPhone, iPod, BlackBerry, Android telefon sahipleri, Windows kullanıcıları, Mac kullanıcıları. bütün kullanıcılar için geçerlidir. En popüler ses ve video formatlarının yanısıra .caf, .qcp, .voc gibi popüler olmayan formatları bile dönüştürebilirsiniz.

Dönüştürebileceğiniz video formatları; WTV, MVI, MXF, F4V, Apple ProRes, OGV, WebM ve daha fazlası

Dönüştürebileceğiniz ses formatları; CAF, FLAC, Apple Loosless ALAC, OGG, APE, QCP, VOC ve daha fazlası.

“iDealshare VideoGo” Ekran Görüntüleri

iDealshare VideoGo-1

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

iDealshare VideoGo İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.