Idle Miner Tycoon

Son Sürüm

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde hem maden çıkartacağınız hemde şirket yöneteceğiniz güzel bir oyun.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 6.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 68.4 MB
  • Tarih 5 sene Önce
  • İndirme Sayısı 96
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Madencilik Oyunu

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş Idle Miner Tycoon oyunu bir madencilik oyunudur. App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyunda bir madencisiniz ve size verilen görevleri yerine getirmelisiniz. Yani yer altındaki değerli taşları çıkartıp bunları değerlendirmelisiniz.

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletinize yükleyeceğiniz bu oyunda kendi maden şirketinizi kuruyorsunuz ve bu şirketinizi büyütmeye çalışıyorsunuz. Başlangıçta hiç paranız yok ama başarılı olursanız çok zengin olabilirsiniz. iOS cihazınızdaki bu oyunda öncelikle madenleri kazmalı ve değerli taşları bularak onları satmalısınız. Bu madenleri sattıkça para ve puan kazanıyorsunuz.

Bir süre sonra bu işleri yapacak işçiler alıyorsunuz ve sizin yerinize artık o işçiler çalışıyor. iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletinizdeki bu oyunda ne kadar çok işçiniz olursa o kadar fazla maden çıkartırsınız ve o kadar çok para ve puan kazanırsınız. Eğer maden şirketinizi yeteri kadar büyütürseniz yeni ortaklarla ortak olmanıza izin veriyor. Ayrıca şirketin bütün hesabı sizde. Bu nedenle gelir-giderleri iyi hesaplamalısınız. Eğer zarar ederseniz şirketiniz batar.

Idle Miner Tycoon Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Idle Miner Tycoon İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.