IDrive – Windows Phone

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Dosya Yedekleme (Depolama) Uygulaması

IDrive uygulaması, Windows Phone işletim sistemli cihazlar için bir dosya yedekleme uygulamasıdır. Yani Windows Phone akıllı telefon ve tabletlerinizde bulunan resim, müzik, video, belge gibi bütün dosyalarınızı depolayabileceğiniz bir uygulama. Yalnız uygulamanın depolama alanının 5GB olduğunu unutmayın. Böylece Windows Phone cihazınız zarar görse bile uygulama sayesinde bütün dosyalarınız güvende olur. Uygulamayı açarak kaybettiğiniz bütün dosyalarınıza tekrar ulaşabilirsiniz.

Sadece Windows Phone cihazınızdan değil istediğiniz her Android ve iOS akıllı telefon ve tabletlerinizden de bu dosyalarınıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca Windows ve MAC bilgisayarlardan bu dosyalarınıza ulaşabileceksiniz. Diğer yandan iOS, Android ve Windows Phone akıllı telefon ve tabletlerinizden yüklediğiniz dosyalarınıza Windows ve MAC bilgisayarlardan da ulaşabilirsiniz. Uygulamayı Windows Phone cihazınızda kendinize göre özelliştirme imkanınız da var. Ayrıca Windows Phone cihazlarınızda kullanacağınız IDrive uygulamasının üst seviye bir şifreleme yöntemi bulunmakta.

IDrive Uygulamasının Özellikleri

  • E-posta, Facebook ve Twitter üzerinden dosya / klasörleri paylaşabilirsiniz.
  • Herhangi bir tarayıcıdan, size yedeklenen dosyaları erişebilir, yedekleme seti ve zamanlamasını yönetebilir ve yedekleme günlüklerini görüntüleyebilirsiniz.
  • Tek bir yönetici konsolundan depolama alanı ve monitör yedekleri kullanarak birden fazla hesap oluşturun.
  • Faaliyet raporları, yedekleme durumu raporları, hisse raporları – hepsinden haberdar olun.
  • Arayın ve masaüstü uygulaması veya herhangi bir tarayıcı üzerinden dosyaları geri getirin. 30 günlük bir süre içinde Çöp Kutusundan silinmiş dosyaları kurtarmanızda mümkün.

“IDrive” Ekran Görüntüleri

IDrive Classic-2 IDrive Classic-1 IDrive Classic-3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

IDrive – Windows Phone İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.