İmsakiye 2014 – iOS

28 Haziran 2014 tarihinde başlayıp 27 Temmuz 2014 tarihinde bitecek olan Ramazan Ayı için iOS cihazlarınızda bütün sahur ve iftar vakitlerini detaylı olarak öğrenebileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Ramazan İmsakiyesi 2014 Uygulaması

mobileXsoft tarafından iOS cihazlar için geliştirilen İmsakiye 2014 isimli bu uygulama ile Türkiye’nin bütün illerinin imsak, güneş, öğle, ikindi, akşam ve yatsı vakitlerini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Vakitleri gösteren ekranın hemen sağında iftara ne kadar kaldığını da görebilirsiniz. Ayrıca iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefon ve tablerlerinizde her güne istediğiniz notları yazabilirsiniz.

Örneğin; bugünün 5 Ramazan olduğunu, evinize misafir geleceğini ve eve pide, yoğurt almanız gerektiğini kabul edelim. 5 Ramazan tarihi bölümüne bütün bunları not olarak yazabilir ve hiçbirşeyi unutmazsınız. Bütün bu bilgileri tek bir sayfada bulabilirsiniz.

Ayrıca yine iOS cihazlarınızda Ramazan ayına ait 30 günün imsak, güneş, öğle, ikindi, akşam ve yatsı zamanlarını da öğrenme imkanınız var. İmsakiye 2014 iOS uygulamasında iftar vakti ve sahur vakti için alarm kurma ve iftar duası özelliği de mevcut.

NOT: Uygulamada göreceğiniz bütün vakitler Diyanet’e göredir.

“İmsakiye 2014” Ekran Görüntüleri

imsakiye 2014-a1 imsakiye 2014-a2 imsakiye 2014-a3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

İmsakiye 2014 – iOS İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.