ImTOO 3GP Video Converter

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Windows 7/Vista/XP
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 13.95 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 83
Sponsorlu Bağlantılar
2/5, Toplam: 2 kişi

Format Dönüştürme Programı

ImTOO 3GP Video Converter programı, isminden de anlaşılacağı gibi AVI, MPEG, H.264/AVC, MKV, DivX, XviD, RM, MP4, MOV, WMV, ASF, FLV formatındaki videoları .3gp formatına dönüştürmeye yarayan bir programdır. Özellikle akıllı telefonlar çıkmadan önce birçok cep telefonunda video izleme formatı .3gp idi. Dolayısıyla bir zamanların en popüler cep telefonu video izleme formatı olan .3gp formatına video çevirmek istiyorsanız ImTOO 3GP Video Converter programı tam size göre. Tabi ki .mpeg formatından.

Özellikle BlackBerry cihazlarda halen kullanılmakta olan bir video formatı. Eğer elinize .mpeg formatında videolarınız varsa ve bunları 3gp formatına çevirmek istiyorsanız ImTOO 3GP Video Converter programı ihtiyacınıza cevap verecek türden bir program. Sadece kendi çektiğiniz videolarınız değil sinema filmleri yada komik videoları da çevirebilirsiniz. Örneğin cep telefonunuzun video açma formatı .3gp ise sevdiğiniz filmlerin AVI, MPEG, H.264/AVC, MKV, DivX, XviD, RM, MP4, MOV, WMV, ASF, FLV formatını bulun. ImTOO 3GP Video Converter programı ile de .3gp formatına dönüştürün ve cep telefonunuza aktarın. Daha sonra istediğiniz zaman o filmleri izleyin.

Sadece video formatı değil aynı zamanda MP3, WMA, WAV, M4A, AAC, OGG gibi ses dosyaları arasında da format dönüştürme işlemi yapabilirsiniz.

Desteklediği Video Formatları;

AVI, MPEG, WMV, MP4, FLV, MKV, H.264/MPEG-4, DivX, XviD, MOV, RM, RMVB, M4V, VOB, ASF, 3GP, 3G2, SWF, H.261, H.264, DV, DIF, MJPG, MJPEG, DVR-MS, NUT, QT, YUV, DAT, MPV, NSV, AVCHD Video (*.mts, *.m2ts), H.264/MPEG-4 AVC (*.mp4), MPEG2 HD Video (*.mpg; *.mpeg), MPEG-4 TS HD Video (*.ts), MPEG-2 TS HD Video (*.ts), Quick Time HD Video (*.mov), WMV HD Video (*.xwmv), Audio-Video Interleaved HD Video (*.avi)

Desteklediği Ses Formatları;

MP3, WMA, AAC, WAV, CDA, OGG, FLAC, APE, CUE, M4A, RA, RAM, AC3, MP2, AIFF, AU, MPA, SUN AU Format

Dönüştürebildiği Video Formatları;

AVI, MPEG, WMV, MP4, DivX, XviD, RM, 3GP, 3G2, MPEG-1, MPEG-4

Dönüştürebildiği Ses Formatları;

MP3, WMA, AAC, OGG, M4A, RA, AC3, AMR

Dönüştürebildiği Resim Formatları;

BMP, GIF, JPEG, PNG

“3GP To MPEG” Ekran Görüntüleri

ImTOO 3GP Video Converter-1 ImTOO 3GP Video Converter-2 ImTOO 3GP Video Converter-3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

ImTOO 3GP Video Converter İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.