Bilgi Yarışı - iOS 1

iOS (iPhone ve iPad) İçin En İyi Ücretsiz Soru ve Cevap Oyunları

Sponsorlu Bağlantılar

Ne kadar bilgili olduğunuzu nereden bilebilirsiniz? İşte ayaklarınıza kadar bilgilerinizi ölçebileceğiniz oyunlar getirdik.Eğer yeterince bilgiye sahip değilseniz önereceğimiz 3 oyun ile genel kültür konularında bilgi birikimi yapabilirsiniz.Yıllardır televizyonlarda görüp de ben orda olsaydım diye başlayan cümleler kurdunuz.İşte şimdi bir nebze onların yerinde olma sırası.

Sponsorlu Bağlantılar

1-Bilgi Yarışı

Bilgi Yarışması öğretici ve eğlenceli bir uygulamadır. Geniş soru havuzuna sahip çeşitli konular hakkındaki sorular ile test modu bölümünde dilediğiniz kadar ücretsiz olarak yarışabilir ve bilginizi test edebilirsiniz.Yarışmadaki amaç sorulara mümkün oldukça kısa sürede cevap verebilmektir.Bilginizin ne kadar çok olduğunu kendi gözlerinizle görmenize yardımcı olacak çok yararlı bir oyun.Bu oyunu detaylı olarak incelemek istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayınız.

Bilgi Yarışı - iOS 1

Bilgi Yarışı oyununu indirmek için tıklayın..

2-Bil Kazan

Eğer kendine ve bilgi dağarcığına güveniyorsan yarışmalar kısmına katıl, diğer rakiplerine karşı yarış ve çeşitli ödüller kazan. Yarışmalar belli zamanlar arası yapılacaktır. İlgili dönem ve ilgili yarışmada en yüksek puanı olan yarışmacı ödülü kazanacaktır.

Bil Kazan - iOS 3

Bil Kazan uygulamasını indirmek için tıklayın..

3- 4 Pics 1 Word

Oyunun adından da anlaşılacağı gibi 4 resim ve 1 kelimeden oluşan bu oyunda karşınıza 4 adet resim geliyor ve bu resimlerin hepsinin bir ortak noktası bulunmaktadır.Bu ortak noktayı belirleyip istenilen kelimeyi bulmanız gerekmektedir.İyi eğlenceler.

4 Pics 1 Word

4 Pics 1 Word oyununu indirmek için tıklayın..

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

iOS (iPhone ve iPad) İçin En İyi Ücretsiz Soru ve Cevap Oyunları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.