iPhone 8, Eylül Ayında Tanıtılabilir

Yanlışlıkla iPhone 8 için tanıtım ve satış tarihi mi açıklandı?!

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone 8 içine yerleştirilmiş yüksek teknoloji lazerlerle donatılmış olduğu düşünülen, AR derinliği haritalama ve muhtemelen görüntü tanıma gibi çeşitli şeyler için kullanılan bir şirket olan Finisar tarafından verilen bir bilgi. Raporda, “bir şirket” in bu yıl on milyonlarca ihtisaslaşmış lazer satın alacağını iddia ediyor ve bu şirketin Apple olduğu düşünülüyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu teori gerçekse, Finisar’ın üretim programı iPhone 8’in serbest bırakma penceresinin oldukça sağlam bir göstergesi olabilir. Tüm bu noktaları ilk etapta birleştiren Loup Ventures, Apple’ın iPhone 8’i Eylül ayında düzenleyeceği bir etkinlikte piyasaya sürmeyi ama aslında Ekim ayında bir ay sonrasına kadar sevk etmesini bekliyor. Bu tahmin, iPhone 8’in Ekim ayında piyasaya sürülmesine neden olan diğer raporlarla uyumlu.

Kurulmuş norm üzerindeki nispeten ufak bir gecikme, olası imalat aksiliklerine işaret ediyor ve tedarik kısıtlamaları ve diğer konularda ipucu veren bu yıl kaç tane raporumun bulunduğunu düşünürsek, yeni akıllı telefonun geldiğini görmek şok olmayacak Öncekilerden bir ay sonra.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

iPhone 8, Eylül Ayında Tanıtılabilir İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.