Need for Speed Most Wanted-i2

iPhone, iPad ve iPod touch İçin En İyi Yarış Oyunları

iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefonlarınız ve tabletleriniz için App Store mağazasında bulabileceğiniz en iyi yarış oyunlarını bir araya getirdik.

Sponsorlu Bağlantılar

iOS Akıllı Telefonlarınız ve Tabletleriniz İçin Yarış Oyunları

App Store uygulama ve oyun mağazasında birçok yarış oyunu bulunmakta. Eğer yarış oyunları hakkında bilginiz yoksa App Store mağazasında en iyi oyunları görmeniz mümkün olmayabilir. Saçma sapan yarış oyunları ile de zaman kaybetmek istemezsiniz. Eğer iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefonlarınıza ve tabletlerinize kaliteli ve en iyi olarak kabul edilen bir yarış oyunu arıyorsanız yazımızı okumaya devam edin. İşte App Store’un en iyi yarış oyunları.

Sponsorlu Bağlantılar

App Store’un En İyileri

iOS İçin Araba Yarışı Oyunu – Need for Speed Most Wanted İndir Yükle

Need for Speed Most Wanted-i2

Oyun dünyasının belkide en iyi bilinen oyunu olan Need for Speed yada namı değer NFS yarış oyununun serilerinden Most Wanted oyunu ile yarışa doyacaksınız. NFS, Most Wanted ile araba yarışlarına yeni bir soluk getirmişti. Yarışırken polislerin sizi takip etmesi, bir yandan yarışırken diğer yandan da polislere yakalanmamak, yarış bitse bile polisleri atlatmaya çalışmak ve daha bir çok heyecan verici olaylar.

hemen-indir1

iOS İçin Araba Yarışı Oyunu – Asphalt 8: Airborne İndir Yükle

Asphalt 8 Airborne - iOS 3

iOS cihazlarınızda mükemmel efektlerin olduğu ve sürekli bir adrenalin içinde olduğunuz eşsiz bir yarış oyunu. Kaliteli, mükemmel ve gerçekçi yarış arabaları ile farklı kategorilerde yapacağınız yarışlarda tek bir amacınız var. Birinci olmak.

hemen-indir1

iOS İçin Araba Yarışı Oyunu – Real Racing 3 İndir Yükle

Real Racing 3-i1

Real Racing 3 oyunu, Real Racing ve Real Racing 2 serisinden sonra çıkan bir devam oyunudur. Gerçek arabalarlar, gerçek yarış pistlerinde ve gerçek kişilerle yarışabileceğiniz en gerçekçi yarış oyunlarından. Öyle ki 2013 yılında en iyi oyun olarak seçilldi.

hemen-indir1

iOS İçin Araba Yarışı Oyunu – GT Racing 2: The Real Car Experience İndir Yükle

GT Racing 2-i1

App Store’da bulabileceğiniz bir diğer kaliteli yarış oyunu da GT Racing 2: The Real Car Experience oyunudur. Mobil oyun sektöründe lider firmalardan olan Gameloft’un geliştirdiği bu oyun hem Türkçe hemde ücretsiz.

hemen-indir1

iOS İçin Araba Yarışı Oyunu – CSR Classics İndir Yükle

CSR Classics - iOS 3

CSR serisinin devamı olan CSR Classics oyununda en iyi yarış arabaları bulunmakta. Boyuntunun diğerlerine oranla daha küçük olması oynanabilen kişi sayısını artırmakta. Şehir çetelerine karşı girdiğiniz kıyasıya mücadelede en iddaalı yarışlar seni bekliyor.

hemen-indir1

iOS İçin Jet Yarışı Oyunu – Riptide GP2 İndir Yükle

Riptide GP2-i1

Farklı bir yarış türü olarak karşımıza çıkan Riptide GP2 oyununda denizde jet motorunuzla yarışıyorsunuz. Biraz sulu olan bu yarışta amacınız sadece yarışmak değil. Yarıştığınız pistlerde bulunan rampalardan geçerek havada akrobatik hareketlerde yaparak yarışa heyecan katın.

hemen-indir1

iOS İçin Yarış Oyunu – Angry Birds Go! İndir Yükle

Angry Birds Go

Mobil oyun denince akla ilk gelen oyunlardan olan ve çıktığı günden beri popülerliğini halen devam ettiren Angry Birds serisinin son oyunlarından olan ve asıl oyun anlayışının dışına çıkarak bir yarış oyununa çevirilen kızgın kuşlar oyununda yeşil kafalı domuzlarla birbirinden heyecanlı yarışlar yapacaksınız.

hemen-indir1

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin En İyi Yarış Oyunları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.