Iron Force

Son Sürüm

Iron Force oyunu iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz çok oyunculu harika bir online tank savaşı oyunudur. Arkadaşlarınız ile takımınızı kurup dünyanın dört bir yanından oyuncularla savaşın.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 4.3 ve Üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 51 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 92
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad için Tank Savaşı Oyunu

Chillingo Ltd tarafından geliştirilen ve Türkçe dil desteğine de sahip olan Iron Force, isminden de anlaşılacağı üzerine savaş kurgusu üzerine oturtulmuş bir oyundur. Mobil platformda pek görmediğimiz türde bir içeriğe sahip olan bu oyunda kullanılan ses ve grafiklerin oldukça etkileyici olduğu görülüyor. Oyunun temelde baz aldığı tanklar dışında çevre modellemelerinin de son derece iyi olduğunu söylemeliyiz.

Multiplayer Oyun Seçenekleri

Oyunu indirip oynamaya başladığımızda bizi iki ayrı oyun modu karşılıyor. Her iki oyun modu içerisinde de altı kişilik bir alanda herkesin düşman olduğu ortamda kazananlardan olmamız gerekiyor. Her oyun içerisinde tek bir kazanan olması nedeniyle hamleleri doğru yapmamız ve ekipmanları doğru kullanmamız önemli.

Oyunun bir diğer dikkat çeken yönü ise dilerseniz diğer oyunculara dilerseniz arkadaşlarınıza karşı mücadele edebilmenizdir. Oyunu kuran diğer arkadaşlarınız ile gireceğiniz tekli ve üçerli grup mücadelelerinde toplamda 12 tank ve dört farklı savaş arenası sizleri bekliyor. Sizde tank savaşı türünde oyunlardan hoşlanıyorsanız Iron Force’a mutlaka göz atmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Iron Force” İçin Bir Cevap

Iron Force İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.