IsoBuster

Son Sürüm

Bozuk sürücülerden dosyalarınızı kurtarabileceğiniz güzel bir program.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows 10, 8, 7, Vista,
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 5.1 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 570
Sponsorlu Bağlantılar

Türkçe ve Ücretsiz Sürücüden Veri Kurtarma Programı

3/5, Toplam: 2 kişi

IsoBuster programı bozuk olan sürücülerden veri kurtarmak için kullanabileceğiniz güzel bir program. Bir çok insanın başına gelen bozuk CD, DVD and Blu Ray (BD & HD DVD) sürücülerinden veri alma işlemi artık sizleri uğraştırmayacak. IsoBuster programı ile bozuk bir sürücüden resim/fotoğraf, döküman veya veri almak istediğiniz de IsoBuster programı bozuk olan noktada sizi uyarıyor ve eğer siz devam etmek isterseniz program işini yapmaya devam ediyor ve kopyalama işini devam ettiriyor.

Oldukça fazla sayıda disk formatlarını desteklemektedir. IsoBuster programı hem ücretsiz hemde Türkçe dil desteği bulunmaktadır. Kurtarmak istediğiniz dosyalar hangi sürücü de ise IsoBuster programına sürücüyü belirtiyorsunuz. Hepsi bu kadar.

IsoBuster Programının Desteklediği Disk Sürücü Formatları;

CD-i, VCD, SVCD, SACD, CD-ROM, CD-ROM XA, CD-R, CD-RW, CD-MRW, DVD-ROM, DVCD, DVD-RAM, DVD-R, DVD-RW, DVD+R, DVD+RW, DVD+MRW, DVD+R Dual Layer, DVD-R Dual Layer, DVD+RW Dual Layer, DVD+VR, DVD+VRW, DVD-VR, DVD-VRW, DVD-VM, DVD-VFR, BD-ROM, BD-R, BD-R DL, BD-RE, BD-RE DL, BD-R SRM, BD-R RRM, BD-R SRM+POW, BD-R SRM-POW, BDAV, BDMV HD DVD-ROM, HD DVD-R, HD DVD-R DL, HD DVD-RW, HD DVD-RW DL, HD DVD-RAM, HD DVD-Video ve daha fazlası.

Resim Dosyaları;

*.DAO (Duplicator)*.TAO (Duplicator)*.ISO (Nero, BlindRead, Creator)*.BIN (CDRWin)*.IMG (CloneCD)*.CCD (CloneCD)*.CIF (Creator)*.FCD (Uncompressed)*.NRG (Nero)*.GCD (Prassi)*.P01 (Toast)*.C2D (WinOnCD)*.CUE (CDRWin)*.CDI (DiscJuggler)*.CD (CD-i OptImage)*.GI (Prassi PrimoDVD)*.PXI (PlexTools)*.MDS (Alcohol)*.MDF (Alcohol)*.VC4 (Virtual CD)*.000 (Virtual CD)*.B5T (BlindWrite)*.B5I (BlindWrite)*.DMG (Apple Macintosh)*.IBP (IsoBuster)*.IBQ (IsoBuster)*.NCD (NTI)*.FLP (Floppy image)*.E01*.S01*.L01 (Expert Witness Format)*.RMG (Rimage)*.DSK (Generic Disk Image)*.VMDK (virtual Machine Disk)*.UDF (UDF Image)*.DD*.XISO*.XBX

Türkçe Dil Desteği İçin TIKLAYIN.

Sponsorlu Bağlantılar

IsoBuster Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

IsoBuster İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.