iTranslate

Son Sürüm

MAC OS X tablet ve bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz ve birçok dilde güvenle çeviri yapabileceğiniz bir translate uygulaması.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Mac İçin Kelime ve Cümle Çeviri Programı

iTranslate uygulaması, MAC OS X işletim sistemli tablet ve bilgisayarlar için geliştirilmiş bir çeviri uygulamasıdır. MAC OS X tablet ve bilgisayar kullanıcılarının popüler uygulamalarından olan ve aynı zamanda ödüllü olan iTranslate çeviri uygulaması hem ücretsizdir hemde kullanımı kolaydır. MAC OS X tablet ve bilgisayarlarınızda hem kelime olarak hemde cümle olarak çeviri yapabilirsiniz.

MAC OS X 1 tablet ve bilgisayarlar için geliştirilmiş bu uygulama, Türkçe dahil 80 civarında dil desteği bulunan güzel bir uygulama. Yaptığınız çevirileri ister kaydedin ister arkadaşlarınızda paylaşın. Birçok lehçe seçeneği de mevcut. Tasarım olarak da sade, basit ve anlaşılırdır.

iTranslate uygulamasının 4 milyonun üzerinde aktif olarak kullanıcısı bulunmaktadır. Sizde MAC OS X tablet ve bilgisayarlarda dil sorununuzu çözmek istiyorsanız iTranslate uygulamasını hemen ücretsiz olarak indirin.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

iTranslate İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.