JotNot Scanner scan multipage documents to PDF

Son Sürüm

JotNot Scanner scan multipage documents to PDF uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızda çok sayfalı belgeleri, makbuzları, yazıları, kartvizit ve notlar tarayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi İOS 6.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 17.7 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 23
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad PDF Dökümanlarını Tarama Uygulaması

iOS işletim sistemine sahip iPad ve iPhone kullanıcıları için geliştirilmiş olan JotNot Scanner, çok sayfalı belgeleri aygıtınız ile tarayarak PDF haline getirmenizi sağlayan son derece gelişmiş bir uygulamadır. Ücretsiz olarak bir uygulama olmasına karşın sahip olduğu özellikler ile dikkat çeken uygulama, son dönemde marketin en fazla tercih edilen uygulamaları arasında yer alıyor.

Hızlı ve Sorunsuz Scanner İşlemi

New York Times, MacWorld gibi pek çok ünlü gazete ve dergiye konu olan hakkında onlarca yazı yazılan bu uygulama, hali hazırda bilgisayar ve tarayıcı aracılığıyla yaptığınız işlemleri, mobil cihazınız ile çok hızlı bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyor.

JotNot Scanner uygulamasının diğer özelliklerine baktığımızda çok dil desteğine sahip olması, otomatik kenar algılama ve kamera stabilizasyonu gibi özellikler içermesi dikkat çekiyor. Son derece basit ve kullanıcı dostu arayüze sahip olan JotNot, makbuz, belge ya da diğer tüm dökümanlarınızı anlık olarak tarayıp istediğiniz yere aktarmanızı sağlıyor. Üstelik taradığınız belgeleri dilediğiniz ölçülerde kullanabilirsiniz.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

JotNot Scanner scan multipage documents to PDF İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.