Kaspersky Security Scan

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Kaspersky Virüs ve Tehdit Tarama Programı

Kaspersky Security Scan programı, Windows işletim sistemli bilgisayarlarda ücretsiz olarak virüs ve benzeri tehditlerin olup olmadığını öğrenmek için tarama yapabileceğiniz bir program. Tarama sonucu eğer tehdit algılarsa sizi bilgilendirir ve sisteminizin sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlar. Normal virüs programlarına göre küçük bir boyuta sahip Kaspersky Security Scan, virüsleri ve diğer tehditleri bulmada etkili. Özellik bakımından farklı olarak bulut tabanlı tarama teknolojisine sahip.

Böylece gizli virüsleri dahi bulabiliyor. Bulut tabanlı olması sayesinde en yeni virüs ve tehditleri bile bulup size bilgi veriyor. Kaspersky Security Scan ile tarama yaptıktan sonra virüs, tehdit veya güvenlik açıklığı gibi durumları size rapor haline gösterir ve sistem güvenliği için ne yapılması gerektiği konusunda öneride bulunur.

Hızlı bir şekilde yaptığı güncellemeleri ile işiniz aksamaz. Yalnız Kaspersky Security Scan programını kullanabilmeniz için bazı sistem gereksinimleri bulunmakta. Öncelikle harddiskinizde 480 MB boş alan olması gerekiyor. Ayrıca en az 512 MB Ram2e ihtiyacınız var. Diğer gereksinimler ise internet bağlantısı ve Microsoft Windows Installer 2.0 yada üstü versiyonu.

“Kaspersky Security Scan” Ekran Görüntüleri

Kaspersky Security Scan-2 Kaspersky Security Scan-1 Kaspersky Security Scan-3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Kaspersky Security Scan İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.