KFC ve Huawei Ortaklaşa Akıllı Telefon Çıkardı

KFC, Huawei ile anlaşarak Çin’deki 30. yılına özel bir akıllı telefon çıkardı. Özellikleri ve detaylar haberimizde…

Sponsorlu Bağlantılar

KFC’nin İlk Akıllı Telefonu Tanıtıldı

Bilindiği gibi KFC, ünlü bir fastfood restoranlar zinciri ve tam 30 yıldır Çin’de faaliyete göstermekte. KFC, bu nedenle Huawei ile birlikte bir telefon geliştirdi. Telefonun adı KFC Huawei 7 Plus. Akıllı telefonun arka panelinde KFC’nin yaratıcısı David Sanders’in portresi ve KFC’nin Çin’de faaliyete başladığı yıl olan 1987 yılı yazmakta.

Sponsorlu Bağlantılar

Akıllı telefonun arayüzü, KFC’nin sembolleri ile hazırlanmış. Akıllı telefonda ayrıca K-Music adlı uygulama var. Bu uygulama üzerinden kullanıcı, Çin’de bulunan KFC restoranlarında müzikleri istedikleri gibi yönetebilirler. Ayrıca KFC Huawei 7 Plus model sahipleri için KFC restoranlarında özel fırsatlar olacak.

Huawei Enjoy 5’den Esinlenilmiş

Üstelik özel indirim ve hediyelerde mevcut. KFC’nin akıllı telefon 5.000 adetlik tirajla satışa çıkacak. Onun fiyatı ise 167 Dolar düzenleyecek. Belirtmek gerekir ki, KFC Huawei 7 Plus, yeni akıllı telefonlar Huawei Enjoy 5’in veritabanı hazırlandı. Bu nedenle, onun teknik özellikleri ve tasarımı aynı. KFC Huawei 7 Plus, 5 inç IPS ekran, 4 çekirdekli Snapdragon 425 işlemcisi, 3 GB RAM, 32 GB dahili hafıza, 3.020 mAh batarya, 13 MP’lik arka ve 5 MP’lik ön kamera ile donatılmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

KFC ve Huawei Ortaklaşa Akıllı Telefon Çıkardı İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.