Kim Bilir – Android

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
5/5, Toplam: 1 kişi

Android için Bilgi Yarışması Oyunu

Kim Bilir oyununu Android işletim sistemli cihazlarınıza yükleyerek hiç bıkmadan oynayıp bağımlısı olabileceğiniz bir bilgi yarışması oyunu oynayabilirsiniz. iOS işletim sistemli cihazlar da popüler bir oyun haline gelmesinden sonra artık Android’de yerini alan Kim Bilir oyunu ücretsizdir.

Oyun çok geniş detaylara barındırıyor. Kim Bilir oyunun da arkadaşlarınızla birlikte yarışabilirsiniz. Oyun da otuz bina det yepyeni sorular bulunmaktadır. Oyunu Facebook sosyal paylaşım sitesinde ki hesabınızdan arkadaşlarınız ile oynayabilirsiniz. Oyunu internet olmadan dahi oynayabilmeniz mümkün. Kim Bilir bilgi yarışması oyununu dilediğiniz her yerde istediğiniz zaman oynayabilirsiniz. Oyun da Yarı Yarı, Pas, Seyirci, Ekstra30 ve 2x, Yeni Soru, Süreyi Dondur, Çift Cevap gibi birbirinden güzel jokerler bulunmaktadır.

Kim Bilir  oyunun da en çok soruyu en az zaman da doğru cevabı verenler haftalık turnuvada zirveye yerleşiyor. Oyun da soruları bildikçe puanlarınız daha da artmakta. Zamanını çok iyi ayarlayıp jokerlerini doğru kullanmalısın. Kim Bilir oyunun da strateji çok önemli. İyi eğlenceler…

“Kim Bilir” Ekran Görünütleri:

Kim Bilir - Android 1 Kim Bilir - Android 2 Kim Bilir - Android 3

“Kim Bilir” Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Kim Bilir – Android İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.