Kingdom Rush Frontiers – Android

Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Strateji ve Savaş Oyunu

Kingdom Rush Frontiers oyunu, farklı özelliklere sahip stratejik bir savaş oyunudur. Sahip olduğun cephanede çok güçlü silah ve bombalar var ama düşmanlarında bir o kadar güçlü. Eğlenceli ve zor bir oyun.

Dünyanın en şeytani bağımlılık savunma oyunu geri döndü. Kingdom Rush: Frontiers hoş geldiniz. büyük ve her zamankinden daha kötüyüm, Kingdom Rush: Frontiers orijinal başlık ödüllü hit yapan, öfkeyle hızlının, büyüleyen büyüleyici oyunun yepyeni bir düzeydir.
ejderhalardan, insan yiyen bitliklerden ve yeraltının korkunç sakinlerinden topraklarınızı koruyacağınız epik bir maceraya dokunun. Merak etmeyin. Son oyunun bütün iyi şeyleri duruyor. Kingdom Rush: Frontiers paketi çok içeriğe mevcut.

Çok fazla stratejik kararlar ile fantastik kule savunma oyunudur. Takviye kuvvetler, meteor saldırıları, buz bombaları ve ortaçağ yıkıcı nükleer gibi büyük güç-kullanıcı maddeler var. Çöllerde, ormanlarda ve hatta yeraltında hattını koru. 18’den fazla kule özelliğine sahip. Ayrıca benzersiz özelliklere sahip 40’dan fazla düşmanın var.

“Kingdom Rush Frontiers” Video

“Kingdom Rush Frontiers” Ekran Görüntüleri

Kingdom Rush Frontiers-a1 Kingdom Rush Frontiers-a2 Kingdom Rush Frontiers-a3

Benzer Program ve Uygulamalar

Kingdom Rush Frontiers – Android İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.