Kingdom Rush Origins

Son Sürüm

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde kendi krallığınızı kurup savaşacağınız ve kendinizi savunacağınız bir oyun.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi iOS 7.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 278 MB
  • Tarih 5 sene Önce
  • İndirme Sayısı 25
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Strateji Oyunu

Kingdom Rush Origins oyunu iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilen kendi kategorisi içerisinde en başarılı oyunlardan biri olarak görülüyor. Oyunda, başarılı bir kule savunması yapmanız gerekiyor. Grafik ve oynanabilirlik açısından tatmin edici olan oyun iOS cihazlar için maalesef ücretli olarak sunulmasına rağmen verilen ücreti hak ediyor.

Kingdom Rush devamı olan bu oyun farklı olarak bu kez kale savunması üzerine yoğunlaşmış bir oyundur. iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde severek oynayacağınız oyunda yer alan bazı temel özellikler yanında yeni oyunda yalnızca kale savunması değil aynı zamanda özel taktiklerde yer alıyor.

iOS cihazlarınızdaki bu oyunun bir diğer özelliği ise ilk oyun öncesine ait bir senaryoyu içermesi. Tehdit altında olan krallıkta savunma kuleleriyle birlikte büyü güçlerini kullanırken denizden gelen canavarlara, şeytani büyücülere ve farklı düşman türlerine karşı ayakta kalmanız gerekiyor. Eğer strateji ve savunma türü oyunlardan hoşlanıyorsanız iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletinizde bu oyunu gönül rahatlığıyla oynayabilirsiniz.

Kingdom Rush Origins Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Kingdom Rush Origins İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.