Kingo Android ROOT

1.2.7

Android akıllı telefonlarınızı tek tıklama ile kolay bir şekilde root yapmak istiyorsanız Kingo Android ROOT programını ücretsiz olarak indirin.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Android Root Yapma Programı

5/5, Toplam: 2 kişi
  • Kullanımı çok kolay
  • Tek tıklama ile Root etme
  • Türkçe dil desteği yok

Android telefonu Rootlamak için kullanılacak en iyi programlardan birisi de Kingo Android ROOT programıdır. Android cihazınıza tam yetki vermek ve telefonun bütün ayarlarını değiştirebilme yetkisi alabilmek için Kingo Android ROOT programını ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.

Tek tıklama ile Android telefonu Root eden bu program hiçbir şekilde kafanızı karıştırmıyor.  Android telefonu bu uygulama ile root ettikten sonra telefonu daha hızlı performans ile kullanabileceksiniz.

Pil ömrünü korumak, bütün uygulamalara erişim, üretici tarafından gelen ön yüklü uygulamaları kaldırma, TElefonun görünümünü özelleştirme ve telefonu admin seviyesinde kullanabilmek için Kingo Android ROOT programını kullanabilirsiniz.

Android telefonu root etmek için bu programı bilgisayarınıza yükleyin. Daha sonra telefonu USB kablo aracılığı ile bilgisayara bağlayın. Ancak telefonun USB hata ayaklama modunu aktif edin. Ve tek tıklama ile bu program üzerinde telefonu Root edin.

Ayrıca bkz: Kingo Android ROOT Programı Nasıl Kullanılır?

Kingo Android ROOT programını desteklediği bütün akıllı telefon listesi için tıklayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Kingo Android ROOT Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Kingo Android ROOT İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.