KMPlayer – Android

KMPlayer uygulaması Android akıllı telefonlarda ve tabletlerde kullanalabileceğiniz gelişmiş ve kontrolün sizde olduğu Türkçe ve ücretsiz bir medya player programıdır.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Türkçe Medya Player Uygulaması

KMPlayer uygulaması adından da anlaşılacağı gibi bir medya oynatıcıdır. Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bu uygulaması hem ücretsiz hemde Türkçe’dir. En iyi medya player uygulamasılarına eş değer bir uygulaması olan KMPlayer uygulaması Android cihazlarınızdaki hemen hemen bütün videoları ve müzikleri oynatabilir.

Milyonlarca kullanıcısı olan bu uygulamanın aynı zamanda iOS ve Windows için sürümü de mevcut. Birçok video ve ses formatını desteklediği için sıkıntı yaşamayacaksınız. KMPlayer uygulamasının en dikkat çeken ve benzer uygulamalarda olmayan bir özelliği var. O özellik 3 boyutlu gösterim özelliği.

Ayrıca uygulaması, kullanıcılarına genel kullanım, altyazı, codec, tema desteği, hoparlör kurulumu v.b. gibi seçenekler sunarak kullanıcılar için büyük kolaylık sağlamakta. KMPlayer uygulamasında kontrol kullanıcıdadır. Video izlerken veya müzik dinlerken birçok müdahale yapılabiliyor.

Desteklediği Video Formatları;

3gp, 3gp2, 3gpp, amv, asf, avi, axv, divx, dv, flv, f4v, gvi, gxf, m1v, m2p, m2t, m2ts, m2v, m4v, mks, mkv, moov, mov, mp2v, mp4, mpeg, mpeg1, mpeg2, mpeg4, mpg, mpv, mt2s, mts, mxf, nsv, nuv, oga, ogg, ogm, ogv, ogx, spx, ps, qt, rec, rm, rmvb, tod, ts, tts, vob, vro, webm, wm, wmv, wtv, xesc.

“KMPlayer” Ekran Görüntüleri

KMPlayer-mobil1 KMPlayer-mobil2 KMPlayer-mobil3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

KMPlayer – Android İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.