Kur'an-ı Kerim (Diyanet İşleri Başkanlığı)

Son Sürüm

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından geliştirilen bu Kur’an-ı Kerim uygulaması Türkçe arayüzü ve kullanım kolaylığı ile her şeyi sunuyor. Arapça okunuşu, Türkçe meali, sure ve cüz şeklinde sıralaması, yer imleri özelliği ile çok kullanışlı.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 5.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 556 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 656
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad için Kur'an-ı Kerim Uygulaması

Hem iOS hem de Android için geliştirilmiş olan pek çok Kur’an-ı Kerim uygulaması bulunmasına karşın hem geliştiricilerin istenilen yetkinliğe sahip olmaması hem de uygulamaların bazı hatalar içermesi daha iyi bir uygulama arayışını ortaya çıkardı. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından iOS işletim sistemine sahip iPad ve iPhone’lar için geliştirilen bu uygulama Kur’an-ı Kerim ve mealini okumak isteyen kişilere son derece iyi bir deneyim sunuyor.

Daha Kolay ve Anlaşılır Menüler

Diğer uygulamaların aksine Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından geliştirilen bu uygulama istenilen sure ve ayete kolayca ulaşmanızı sağlıyor. Uygulamanın genel özelliklerine göz attığımızda Kur’an-ı Kerim, Sure, Cüz, Ayet ve Hatim okuma için kullanabilir dilerseniz konulara göre Kur’an-ı Kerim fihristinden yardım alabilirsiniz.

Uygulamayı indirip kullanmaya başladığınızda uygulama üzerinde not alabilir, okuma sonrasında kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Üstelik dilerseniz istediğiniz ayeti Türkçe ya da Arapça olarak e-mail şeklinde diğer kişilere gönderebilir ya da farklı dillerde Kur’an-ı Kerim’i okumaya devam edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Kur'an-ı Kerim (Diyanet İşleri Başkanlığı) İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.