Lenovo Moto X4’ün Teknik Özellikleri Sızdırıldı

Moto X serisinin yeni modeli ile ilgili yeni sızıntılar var. Özellikleri ve çıkış tarihi ile ilgili önemli bilgiler yazımızda.

Sponsorlu Bağlantılar

Moto X4 Geliyor

Lenovo, Moto Z serisini sunmasına rağmen Moto X serisinden de vazgeçmiyor. Uzun süredir sessizliğini koruyan Moto X serisi yeni bir model ile yine karşımızda. Bu yılın Mayıs ayında söz konusu akıllı telefonlar kapalı kapılar arkasında yapılan bir toplantıda sunulmuştu. Evan Blass’ın çabaları sonucunda ise bu cihazın teknik özellikleri hakkında bazı bilgiler ortaya çıktı. Anlaşılan o ki, bu akıllı telefonlarda paylaşılmış önceki bilgiler doğru değilmiş.

Sponsorlu Bağlantılar

Moto X4 Sızıntı Özellikleri

Yani Qualcomm Snapdragon 660 yerine 8 çekirdekli ve 2.2 GHz frekans Snapdragon 630 işlemcisi bulunmakta. Ayrıca Moto X4, 4 GB RAM ve 64 GB dahili hafızaya da sahip olacak. Üstelik microSD desteği ile gelece. Tasarım olarak Moto X4, alüminyum gövdeden oluşacak ve arka panelde 3D cam bulunacak.

Kameraya konusunda da iddaalı olacağa benziyor. Zira 12 MP + 8 MP olmak üzere çift arka kamera bulunacak. Ön bölümde ise 16 MP değerinde bir kameradan söz ediliyor. 3000 mAh hacminde batarya ile gelecek olan Moto X4, aynı zamanda IP68 sertifikasına da sahip olacak. Böylece suya vetoza karşı en üst seviye bir koruma olacak.

Daha önce çıkan sızıntılar, bu modelin Haziran 2017’nin sonuna doğru satışa çıkacağı yönünde idi. Fakat böyle bir şey olmadı. Şimdi ise gelen bilgiler 2017 yılının son çeyreğinde geleceğini belirtiyor. Fiyat konusunda ise her hangi bir bilgi yok.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Lenovo Moto X4’ün Teknik Özellikleri Sızdırıldı İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.