LG, Q Serisi Modellerini Tanıttı – Q6, Q6+, Q6 Alfa Özellikleri

LG Q serisi sonunda tanıtıldı. LG Q6, LG Q6 plus ve LG Q6 Alfa isminde 3 model birde tanıtıldı. Detaylar yazımızda.

Sponsorlu Bağlantılar

LG’den Q Serisi Akıllı Telefonlar Geldi

Beklendiği gibi LG, kendi amiral gemisi modeli olan G6’nın mini versiyonu diyebileceğimiz modelini sundu. Fakat bir yerine 3 modeli anons edildi. Bunlar LG Q6, Q6 + (plus) ve Q6α (alfa). Yeni modeller kendi aralarında sadece bellek kapasitesi ve renklerine göre farklılık göstermekteler.

Sponsorlu Bağlantılar

LG Q6, Q6+, Q6 Alfa Özellikleri

Söz konusu modellerin belki de en önemli özelliği 5.5 inçlik FullVision kalitesindeki ekrana sahip olmalarıdır. Standart LG Q6 3 GB RAM, 32 GB dahili hafıza sahip iken LG Q6+ 4 GB RAM, 64 GB dahili hafızaya, LG Q6α (alfa) ise 2 GB RAM ve 16 GB dahili hafızaya sahip.

Her 3 akıllı telefon, 8 çekirdekli Snapdragon 435 işlemcisi geçiyor. İkili arka kameranın yerine bu 3 akıllı telefonun arka panelinde 13 MP’lik tek kamera bulunmakta. Ön kamera ise 5 MP. Her 3 akıllı telefonun kasası alüminyumdan hazırlanmıştır. Her 3 modelde de 3000 mAh kapasitesinde 3.000 mAh. Herhangi bir şeye göre şirket yeni akıllı telefonlarda parmak izi ekranı yok. Onun yerine yüz tanıma ekranına sahiptirler.

Satış Tarihi

Asya pazarında yeni akıllı Ağustos ayında satışa çıkacak. Sonra da diğer ülkelerde de satışa çıkmaları bekleniyor. Fiyata gelince yeni modellerin fiyatları henüz bilinmiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

LG, Q Serisi Modellerini Tanıttı – Q6, Q6+, Q6 Alfa Özellikleri İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.