LigTV HD – iOS

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

iPad İçin Lig TV Uygulaması

Özellikle Süper Lig maçlarının yayın hakkını elinde bulundurması ile bilinen Lig TV, zamanla dünya futboluna da yatırım yaptı ve şu anda dünyanın hemen hemen bütün liglerini ya canlı olarak yayınlıyor yada maç özetlerini veriyor. Kısacası kurulmasının en büyük sebebi futbol olan bu televizyon kanalı uygulaması ile dünya futbolu parmaklarınızın ucunda.

Şimdilik sadece iPad cihazınızda kullanabileceğiniz bu uygulama ile bütün goller artık sizinle. Son dakika spor haberlerini ve spor ile alakalı video görüntülerini her zaman iPad’iniz ile takip edebilirsiniz. En başta SporToto Süper Lig olmak üzere Beko Basketbol Ligi, İngiltere Premier Lig gibi liglerinde maçlarının maç özetlerini ve tabi ki gollerini maç bitimi hemen izleyebilirsiniz. Eğer isterseniz maçlardan önce oynanacak maçlara ait istatistikleri de öğrenebilirsiniz.

Taraftarı olduğunuz takım yada takımlar hakkında en güncel haberleri anında öğrenebilirsiniz. Ayrıca iddaa bültenin de ye ralana bütün maçların maç sonuçlarını da öğrenme imkanına sahipsiniz.

“LigTV HD” Ekran Görüntüleri

LigTV HD-i1 LigTV HD-i2 LigTV HD-i3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

LigTV HD – iOS İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.