Local Cloud – iOS

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad, iPod touch için Uzak Masaüstü Bilgisayar Bağlantı Uygulaması

Local Cloud uygulamasını iOs işletim sistemli cihazlarınıza indirerek telefon ile bilgisayar arasında bağlantı oluşturarak veri alışverişi sağlayabilirsiniz. Mobil cihazlardan bilgisayarınız da bulunan dosyalara erişime olanak tanır. Güvenlilik konusunda taviz vermeyen Local Cloud uygulaması telefon ya da tablet gibi cihazlarınız ile bilgisayar arasında yakın bir ilişkisinin olduğunu düşünüyorsanız çok fazla işinizi görecektir.

Hal böyle olunca Local Cloud  kendine ait bir güvenlik duvarı içerisinde çalışması ile birlikte kullanıcıların klasörleri için gerçekleştirdiği veri alış verişleri esnasında kendine özel metoduyla dosyaları tekrar şifrelemektedir.

Sonuç olarak iOS cihazlarınız aracılığıyla PC ve Mac üzerinde yer alan klasörlerinize erişim sağlayabileceğiniz hızlı ve kullanışlı bir uygulamaya ihtiyaç duyuyorsanız, Local Cloud’u mutlaka denemelisiniz.

Not: Local Cloud Android uygulaması aracılığıyla erişim sağlamak istediğiniz PC veya Mac üzerinde de Local Cloud bulut sunucusu uygulamasının yer alması gerekmektedir.

“Local Cloud” Ekran Görüntüleri:

Local Cloud - iOS 1 Local Cloud - iOS 2 Local Cloud - iOS 3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Local Cloud – iOS İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.